fbpx

Адвокатське об’єднання
«Мазепа та партнери»

Прагнення швидко і безперервно навчатися, жага до перемог та нестримне бажання пізнати саму сутність права — це те, що єднає засновників Адвокатського об’єднання «Мазепа та партнери», які вже понад чверть століття практикують у даній сфері, маючи стабільний попит на свої послуги.

Звичайно, кожен з них міг обійтися без реклами і надалі, але з метою дати всім охочим змогу скористатися ефективними засобами юридичного захисту, ми вирішили повідомити про себе привселюдно. Для цього нами у 2016-му році було з’єднано досвід в юриспруденції та створено сучасну, рішучу і сильну команду професіоналів.

Спектр знань спеціалістів об’єднання, а також спрямованість на формування нових стандартів у галузі правової допомоги завжди дозволяють відповісти на питання: «Як максимально задовольнити потреби клієнтів?», адже для АО «Мазепа та партнери» ця відповідь означає не лише якісне обслуговування!

Ми прагнемо винайти оптимальне рішення та поєднати в ньому юридичний захист з розумінням економічних цілей, які переслідує наш клієнт. Ми уважно ставимося до специфіки його проблеми і враховуємо побажання, усвідомлюючи, що поєднання всіх елементів сприяє досягненню результату.

Висока кваліфікація фахівців АО «Мазепа та партнери» дозволяє їм практикувати в: господарському (від створення юридичної особи та оптимізації діяльності, в тому числі податкового навантаження, до її припинення); корпоративному (консультуємо з різних питань корпоративної процедури, функціонування органів управління, корпоративної реструктуризації тощо); податковому (обрання оптимальної системи оподаткування, податкові спори, спори з контролюючими суб’єктами, скасування санкцій та інше); адміністративному (спори з суб’єктами владних повноважень, оскарження нормативних та індивідуальних актів, публічна служба); цивільному (сімейне право, захист права власності, спадкове, трудове право та інші); кримінальному праві (ефективний захист від обвинувачень та представництво інтересів потерпілих осіб, звільнення від кримінальної відповідальності, відшкодування шкоди, завданої незаконними діями та рішеннями правоохоронних органів під час кримінальних проваджень, виконання вироків).

Незалежно від того, хто є нашим клієнтом — від фізичних осіб до міжнародних компаній, — ми намагаємося побудувати із ним стабільні довірчі стосунки і своєчасно реагуємо на його запити. Тому навіть в умовах зростаючої конкуренції АО «Мазепа та партнери» продовжує набирати оберти, пропонуючи нестандартні вирішення проблемних ситуацій, впроваджує нові послуги та юридичні сервіси, — все, що істотно нас відрізняє від решти юридичних фірм.

Практичні рішення та реалістичне оцінювання ризиків зробили нас відомими, а завдяки їх комбінації АО «Мазепа та партнери» обирають серед інших постачальників на ринку юридичних послуг.

Наш головний орієнтир – це професійне представництво на всіх стадіях співпраці, захист прав та інтересів клієнта, побудова тривалих партнерських відносин, індивідуальний підхід до справ. З метою успішного виконання завдань та уникнення будь-яких сумнівів ми залучаємо провідних спеціалістів різних галузей (бухгалтерів, аудиторів, експертів, страхових агентів тощо). Їх сумісна робота та комплексний підхід до вирішення проблем є запорукою професійної якості обслуговування та збереження конфіденційності справи.

Багаторічна праця наших фахівців та тривалий досвід спілкування з публічними органами, представниками правоохоронних, а також органів судової влади, сприяють нам в ефективному вирішенні будь-яких питань, незалежно від складності.

Завдяки професіоналізму засновників та плідній праці висококваліфікованого колективу АО «Мазепа та партнери» стрімко розвивається та досягає максимальних результатів для клієнта.